TELLIMINE

Kauba väljavalimise järel tuleb toode/tooted lisada ostukorvi.
Ostukorvi saate näha, kui vajutate kodulehe päises olevale „Ostukorvi“ nupule ning liigute edasi ostukorvi lehele.
Ostukorvis on nähtavad kõik sinna lisatud tooted nimekirjana ning iga toote kohta on kuvatud soovitud hulk (tk) ja hind. Samuti kogu ostukorvi maksumus.

Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „vormista ost“, mis viib teid edasi kassa lehele.
Tellimuse vormistamiseks palume täita paki kohale toimetamiseks vajalikud andmed. Kui soovite paki saata kellelegi teisele – näiteks kingituseks, palume aktiveerida kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisestada paki vastuvõtja andmed.

 

Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile tellimusleht, mis on võimalik tasuda koheselt pangalingi või pangaülekandega. Koopia kinnitatud tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile, juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Tooted postitatame teile peale arve tasumist. Tööpäevadel enne 15:00 esitatud tellimustega alustame komplekteerimist juba samal päeval.

Tellija poolt edastatud e-posti aadress annab õiguse HMK Medical OÜ keskonnal edastada aeg-ajalt uudistooteid puudutavaid uudiskirju.

Soovime teile meeldivaid ostukogemusi meie veebipoes!

 

MAKSEVIISID

HMK Medical OÜ veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:

Pangalingid
Swedbank, SEB Pank, Nordea Pank, Danske Pank, LHV Pank ja Krediidipank. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusleht. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem. Arve saadetakse koos tootega.

Pangaülekanne
Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusleht. Koopia tellimusest saabub koheselt ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida ning tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusel olev tellimisnumber.

 

TOOTE HIND

Kõik hinnad HMK Medical OÜ veebipoes sisaldavad käibemaksu 20%. Hinnad on kuvatud eurodes (€).
Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest).
Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja HMK Medical OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

 

TRANSPORT

Ostudele lisandub transpordi hind vastavalt Kliendi valitud tarneviisile:

Kui ostukorvi kogumaksumus ületab 100€, on transport tasuta. Kaubad lähetatakse tellija poolt sisestatud saatmisaadressile.

 

KAUBA ÜLEANDMISE JA SAATMISE KORD

Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset tellimuse tasumist) komplekteerib HMK Medical OÜ tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.
Tööpäevadel enne 15.00 esitatud ja makstud tellimused saate reeglina kätte juba 5 tööpäeva jooksul. Saartel võib kohaletoimetamine aega võtta kuni 7 päeva. Juhul kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib HMK Medical OÜ klienditugi Kliendiga kokku sobiva tarneaja.
Eelnevalt näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse tasumise hetkest.
Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.
Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.
HMK Medical OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida HMK Medical OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

 

PRIVAATSUSTINGIMUSED

Kõiki HMK Medical OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

HMK Medical OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

 

TAGASTAMISÕIGUS JA GARANTII

HMK Medical OÜ veebipoest ostetud kaubale kehtib teile alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus. Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule.

  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus e-posti aadressil info@hmk-medical.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
  • Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata (välja arvatud juhul kui tagastatud kaup ei vasta tellitule).
  • Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.
  • Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse teile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega.