Astringent Paste retraktsioonipasta 100 x 0,3g, N100

Tootja: 3M
Tootekood: 56945
Logi sisse, et näha hinda

Astringent Paste- retraktsiooni pasta.

Ei soovi kohe osta?
Lisa see toode soovinimekirja ning vormista ost siis kui oled selleks valmis

Description

Astringent Retraction Paste on adstringeeriv retraktsioonipasta, mis on mõeldud kasutamiseks igemepiiri ajutist nihutamist ja/või igemevao puhtuses ja kuivuses veendumist nõudvates olukordades. Alumiiniumkloriidi sisaldav pasta kantakse igemevakku otse retraktsioonikapslist.
Hemostaatiline mõju tuleneb survest, mida ahendavalt toimivat alumiiniumkloriidi sisaldav pasta igemele avaldab. Hemostaatilise mõju tulemusena sulguvad kõik väikesed veresooned, mis on tahtmatult avatud. 
Sõltuvalt kliinilisest seisundist ja ravitehnikast võib pastat kasutada iseseisvalt või koos retraktsiooniniidiga või muude retraktsioonivahenditega. Retraktsioonipasta pealekandmiseks võib kasutada tavaparaseid aplikaatoreid (nt kapselaplikaator).

Retraktsioonikapsli sisust jätkub 3 hamba töötlemiseks ja kasutamine ainult patsiendipuhune!

Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid. Kaupa tarnime üle Eesti.

SmartPOST pakiautomaat: 3.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad/

Omniva pakiautomaat: 4.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva.Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

Kulleriga kontorisse/koju: 5€
Siia võiks lisada ka kulleri info, keda kasutate ning kaua on tarneaeg keskmiselt

**Omniva pakiautomaatidel on eriolukorras tarneraskusi – probleemide vältimiseks palume eelistada Smartposti.

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil +372 5686 7944 või saada kiri e-posti aadressil info@hmk-medical.ee.

Additional information

Brand:

3M

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.