Biodentine, N15

Tootja: Septodont
Tootekood: S5470
Logi sisse, et näha hinda

BIODENTINE on bioaktiivne dentiini aseaine, mille tootmine põhineb ainulaadsel uuenduslikul tehnoloogial- „Active Biosilicate Technology“.
Septodont tehases sünteesitud trikaltsiumsilikaat BIODENTINE™ koosneb põhiliselt ülimalt puhastest, monomeerivabadest mineraalidest.
Pulber: trikaltsiumsilikaat (C3S), dikaltsiumsilikaat (C2S), kaltsiumkarbonaat ja – oksiid, raudoksiid, tsirkooniumoksiid.
Vedelik: kaltsiumkloriid, vesilahustuv polümeer.

Ei soovi kohe osta?
Lisa see toode soovinimekirja ning vormista ost siis kui oled selleks valmis

Description

Mitmekülgne kasutus: restauratsioon ja endodontilised raviprotseduurid. 
Naturaalsele dentiinile sarnanevad mehaanilised omadused ja sarnane mehaaniline toimimine tagavad sarnase pinge jaotumise. Seega võib BIODENTINE™-i kasutada dentiini asendajana nii hambakrooni kui -juure osas.

Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid. Kaupa tarnime üle Eesti.

SmartPOST pakiautomaat: 3.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad/

Omniva pakiautomaat: 4.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva.Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

Kulleriga kontorisse/koju: 5€
Siia võiks lisada ka kulleri info, keda kasutate ning kaua on tarneaeg keskmiselt

**Omniva pakiautomaatidel on eriolukorras tarneraskusi – probleemide vältimiseks palume eelistada Smartposti.

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil +372 5686 7944 või saada kiri e-posti aadressil info@hmk-medical.ee.

Additional information

Brand:

Septodont

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.