Chloraxid Extra 2% 400g , N1

Tootja: Cerkamed
Tootekood: CERK30
Logi sisse, et näha hinda

See toode asub meie laos ning on kiire tarnega. Keskmine tarneaeg laokaubale 1-2 tööpäeva!

Chloraxid EXTRA 2% 400g -NaOCl naatriumhüpoklorit.

Ei soovi kohe osta?
Lisa see toode soovinimekirja ning vormista ost siis kui oled selleks valmis

Description

CHLORAXID 2% EXTRA on läbimurre juurekanalite loputamisel. Selle uuenduslikkus tuleneb pindaktiivsete ainete sisaldusest, mis suurendavad tõhusalt lahuse omadusi kolmel tasandil:
PAREM LÄBITUNGIMINE
Lahuse vähenenud pindpinevus paneb CHLORAXID EXTRA suurepäraselt tungima dentiinitubulitesse, eemaldades orgaanilise osa määrdekihist.

PAREM STABIILSUS
Aktiivse naatriumhüpokloriidi pikaajaline kontsentratsioon preparaadis CHLORAXID EXTRA tagab selle silmapaistvate omaduste säilimise kogu säilivusaja jooksul. Lahuse ainulaadne koostis tagab toimeainete täpse kontsentratsiooni ka kõrgendatud temperatuuril, mis teeb sellest täiusliku vedeliku, mida saab kasutada koos ultraheliga.

PIKAAJALINE KESTUS
Kõikide CHLORAXID EXTRA koostisosade sünergiaefekt pikendab preparaadi toimet juurekanalis, mille tulemusena toimub orgaaniliste ainete kohene ja täielik lagunemine.

Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid. Kaupa tarnime üle Eesti.

SmartPOST pakiautomaat: 3.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad/

Omniva pakiautomaat: 4.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva.Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

Kulleriga kontorisse/koju: 5€
Siia võiks lisada ka kulleri info, keda kasutate ning kaua on tarneaeg keskmiselt

**Omniva pakiautomaatidel on eriolukorras tarneraskusi – probleemide vältimiseks palume eelistada Smartposti.

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil +372 5686 7944 või saada kiri e-posti aadressil info@hmk-medical.ee.

Additional information

Brand:

Cerkamed

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.