Endo Prep gel 2ml N1

Tootja: Cerkamed
Tootekood: CERK38
Logi sisse, et näha hinda

ENDO-PREP geel on mõeldud juurekanalite puhastamise ja töötlemise lihtsustamiseks keemilis- mehaaniliselt. Tänu libestavale komponendile on lihtsustatud mehaaniline töö kanali instrumentidega ning vähenenud risk instrumendi murdumisel.ENDO-PREP geel sisaldab EDTA-t, mis pehmendab kõvakudesid ning tänu sellele on lihtsustatud kaltsiumi soolade eemaldamine kaltsifitseerunud juurekanalist. Kasutades ENDO-PREP geeli koos naatriumhüpokloritiga, toimib see ka valgendava efektina värvi muutnud nekrotiseerunud hambale.

Ei soovi kohe osta?
Lisa see toode soovinimekirja ning vormista ost siis kui oled selleks valmis

Description

ENDO-PREP geeli ei tohi jätta juurekanalisse mitmete hambaravi visiitide vahel. See võib põhjustada liigset dentiini pehmenemist.
15% EDTA (etüleendiamiintetraäädikhape), propaanidiool, puhastatud vesi, polüetüleenglükool, lõhna-ja maitselisandid.

Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid. Kaupa tarnime üle Eesti.

SmartPOST pakiautomaat: 3.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad/

Omniva pakiautomaat: 4.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva.Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

Kulleriga kontorisse/koju: 5€
Siia võiks lisada ka kulleri info, keda kasutate ning kaua on tarneaeg keskmiselt

**Omniva pakiautomaatidel on eriolukorras tarneraskusi – probleemide vältimiseks palume eelistada Smartposti.

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil +372 5686 7944 või saada kiri e-posti aadressil info@hmk-medical.ee.

Additional information

Brand:

Cerkamed

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.