Equia Forte HT A2, punane N50 caps

Tootja: GC
Tootekood: 901565
Logi sisse, et näha hinda

See toode asub meie laos ning on kiire tarnega. Keskmine tarneaeg laokaubale 1-2 tööpäeva! Seda toodet on meie laos vaid 1tk. Kui plaanid osta rohkem, siis tarneaeg on keskmiselt 1 - 1,5 nädalat.

Bulk fill klaasist hübriid pikaajaline restaureeriv süsteem.

Ei soovi kohe osta?
Lisa see toode soovinimekirja ning vormista ost siis kui oled selleks valmis

Description

Põlvkondi ületavad restaureerimised. Uus EQUIA Forte HT, mis põhineb kliiniliselt tõestatud EQUIA perekonna edule, on tugev biosõbralik pikaajalise täidisega restauratsioonisüsteem (Fil & Coat), millel on täiustatud mehaanilised omadused, suurepärane fluoriidi eraldumine, suurepärane käsitsetavus ja paranenud läbipaistvus. Ainulaadne klaashübriidtehnoloogia koos intelligentse osakeste suuruse jaotuse ja sünergilise kattega teeb EQUIA Forte HT restaureerimissüsteemist mitmekülgse ja vastupidava restaureerimislahenduse, mis on ideaalne igas vanuses patsientidele, sealhulgas pediaatrilistele, geriaatrilistele, kõrge kaarieseriskiga ja erihoolduspatsientidele.

Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid. Kaupa tarnime üle Eesti.

SmartPOST pakiautomaat: 3.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad/

Omniva pakiautomaat: 4.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva.Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

Kulleriga kontorisse/koju: 5€
Siia võiks lisada ka kulleri info, keda kasutate ning kaua on tarneaeg keskmiselt

**Omniva pakiautomaatidel on eriolukorras tarneraskusi – probleemide vältimiseks palume eelistada Smartposti.

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil +372 5686 7944 või saada kiri e-posti aadressil info@hmk-medical.ee.

Additional information

Brand:

GC

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.