Exabite II NDS

Tootja: GC
Tootekood: 890014
Logi sisse, et näha hinda

See toode asub meie laos ning on kiire tarnega. Keskmine tarneaeg laokaubale 1-2 tööpäeva! Seda toodet on meie laos vaid 1tk. Kui plaanid osta rohkem, siis tarneaeg on keskmiselt 1 - 1,5 nädalat.

Hambumuse registreerimine,
Extra Hard, Fast set.

Ei soovi kohe osta?
Lisa see toode soovinimekirja ning vormista ost siis kui oled selleks valmis

Description

-Exabite II on palju paremini käsitletav kui tavalised silikoon- ja polüeetripõhised hammustusregistreerimismaterjalid ning pakub ideaalset konsistentsi ja voolavust rõhu all, et toota suurepäraseid oklusaalseid detaile kiireks ja täpseks  hammustusregistreerimiseks.
-Kõrge stabiilsus mudelite ohutuks ülekandmiseks artikulaatorile.
-Tiksotroopsed omadused, mis tagavad ideaalse tasakaalu stabiilsuse ja voolavuse vahel.
-Lihtne käsitseda ja paigutada.
-Ei paku sulgemisele vastupanu, nii et patsiendid saavad ilma pingutusteta kokku hammustada tsentriliselt, vältides moonutusi, kõrvaldades praktiliselt alalõualuu kõrvalekaldumise.
-Tööaeg: 45 sekundit
-Paigaldumisaeg: 45 sekundit

Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid. Kaupa tarnime üle Eesti.

SmartPOST pakiautomaat: 3.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad/

Omniva pakiautomaat: 4.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva.Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

Kulleriga kontorisse/koju: 5€
Siia võiks lisada ka kulleri info, keda kasutate ning kaua on tarneaeg keskmiselt

**Omniva pakiautomaatidel on eriolukorras tarneraskusi – probleemide vältimiseks palume eelistada Smartposti.

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil +372 5686 7944 või saada kiri e-posti aadressil info@hmk-medical.ee.

Additional information

Brand:

GC

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.