G-Multi Primer 5ml

Tootja: GC
Tootekood: 009553
Logi sisse, et näha hinda

PRAIMER KLAASKERAAMIKA, HÜBRIIDKERAAMIKA, TSIRKOONIUMI, ALUMIINIUMOKSIIDI, KOMPOSIIDI JA METALLI SIDUSTAMISEKS.

Ei soovi kohe osta?
Lisa see toode soovinimekirja ning vormista ost siis kui oled selleks valmis

Description

G-Multi PRIMER on mõeldud klaaskeraamikast, hübriidkeraamikast (nt. CERASMART), tsirkooniumist, alumiiniumoksiidist ja metallist restauratsioonide sidustatava pinna töötluseks. Selleks, et tagada tugev side vaigu baasil materjalide ja tsementidega nii liimimisel kui ka direktsel komposiitidega parandamisel.

Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid. Kaupa tarnime üle Eesti.

SmartPOST pakiautomaat: 3.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad/

Omniva pakiautomaat: 4.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva.Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

Kulleriga kontorisse/koju: 5€
Siia võiks lisada ka kulleri info, keda kasutate ning kaua on tarneaeg keskmiselt

**Omniva pakiautomaatidel on eriolukorras tarneraskusi – probleemide vältimiseks palume eelistada Smartposti.

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil +372 5686 7944 või saada kiri e-posti aadressil info@hmk-medical.ee.

Additional information

Brand:

GC

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.