Gelatamp hemostaatikum purgis N50

Tootja: Roeko
Tootekood: 274007
Logi sisse, et näha hinda

See toode asub meie laos ning on kiire tarnega. Keskmine tarneaeg laokaubale 1-2 tööpäeva! Seda toodet on meie laos vaid 4tk. Kui plaanid osta rohkem, siis tarneaeg on keskmiselt 1 - 1,5 nädalat.

Hemostaatiline käsn.

Ei soovi kohe osta?
Lisa see toode soovinimekirja ning vormista ost siis kui oled selleks valmis

Description

Gelatamp on želatiinist käsn haavainfektsioonide ja sekundaarse verejooksu profülaktikaks pärast ekstraktsioone. Gelatamp sisaldab kolloidset hõbedat ja erineb seetõttu selgelt puhtast želatiinikäsnast. Hõbe tagab laiaulatusliku antibakteriaalse toime kogu imendumisperioodi jooksul ja annab gelatamp’ile selle spetsiifilise pruuni värvi.  

-Kiire esialgne hemostaas

-Koagulatsiooni stabiliseerimine.

-Laiaulatuslik bakteritsiidne depootiline toime

-Täielik resorptsioon

1g sisaldab 950mg kõvanenud źelatiini ja 50mg kolloidset hõbedat.

Pakendis 50 tk.

Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid. Kaupa tarnime üle Eesti.

SmartPOST pakiautomaat: 3.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad/

Omniva pakiautomaat: 4.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva.Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

Kulleriga kontorisse/koju: 5€
Siia võiks lisada ka kulleri info, keda kasutate ning kaua on tarneaeg keskmiselt

**Omniva pakiautomaatidel on eriolukorras tarneraskusi – probleemide vältimiseks palume eelistada Smartposti.

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil +372 5686 7944 või saada kiri e-posti aadressil info@hmk-medical.ee.

Additional information

Brand:

Roeko

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.