Gradia Direct Posterior süstlas

Tootja: GC
Tootekood: 00342
Logi sisse, et näha hinda

VALGUSKÕVASTUV KOMPOSIITTÄIDISMATERJAL.

Clear
Ei soovi kohe osta?
Lisa see toode soovinimekirja ning vormista ost siis kui oled selleks valmis

Description

GC GRADIA DIRECTi abil saate kõik oma operatsioonivälised esteetilised restaureerimised teostada vaid ühe lihtsasti kasutatava restaureerimisvahendiga. 
Olenemata sellest, kas tegemist on ühe või mitme tooni protseduuriga, GC GRADIA DIRECTi kasutamine muudab suurepärase, loomuliku välimusega ja kauakestva restauratsiooni saavutamise lihtsamaks ja kiiremaks.
Tänu tähelepanuväärsele tooni kohanemisele ümbritseva hambastruktuuriga saab esteetilisi restauratsioone hõlpsasti saavutada vaid ühe tooni abil.
Erinevate toonide kombineerimine pakub piiramatuid esteetilisi tulemusi, kasutades maksimaalselt kolme tooni eesmise restaureerimise puhul ja kahte tooni tagumise restaureerimise puhul.

Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid. Kaupa tarnime üle Eesti.

SmartPOST pakiautomaat: 3.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad/

Omniva pakiautomaat: 4.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva.Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

Kulleriga kontorisse/koju: 5€
Siia võiks lisada ka kulleri info, keda kasutate ning kaua on tarneaeg keskmiselt

**Omniva pakiautomaatidel on eriolukorras tarneraskusi – probleemide vältimiseks palume eelistada Smartposti.

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil +372 5686 7944 või saada kiri e-posti aadressil info@hmk-medical.ee.

Additional information

Värv:

PA-1, PA-2, PA-3, PA-3.5

Brand:

GC

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.