Largal+ EDTA 17% 100ml

Tootja: Septodont
Tootekood: 59005166514236
Logi sisse, et näha hinda

Largal+ EDTA 17% on etüleendiamiin-tetraäädikhappe neutraliseeritud loputuslahus juurekanalite puhastamiseks ja ettevalmistamiseks.
Tänu demineraliseerivale toimele kasutatakse EDTA 17% neutraliseeritud lahust (pH 8,5) kitsastes ja kõverates kanalites prepareerimise lihtsustamiseks ja preparatsioonijääkide eemaldamiseks.

Ei soovi kohe osta?
Lisa see toode soovinimekirja ning vormista ost siis kui oled selleks valmis

Description

-Lahustab juurekanalite mineraalsisu.

-Puhastab kanalid lubjast (kaltsifitseerunud kanalid)

-Eemaldab tõhusalt anorgaanilise materjali (devitaalse pulbi jäägid)

-Tänu määrivale (libestavale) toimele pehmendab kanaliseinu, lihtsustab kanalite mehaanilist ettevalmistamist- kanalite vormimist, juurdepääsetavust kitsastesse/ kõveratesse/ kaltsifitseerunud kanalitesse apeksi suunal.

-Võimaldab täita suurema arvu lateraalkanaleid

-Lahuse tasakaalustatud pH (8,5) tõttu taluvad periapikaalsed koed seda hästi.

-Optimeeritud EDTA kelaatumine dentiini mineraalkomponentidega tagab dentiinijääkide eemaldamise ja kanalite puhastamise.

Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid. Kaupa tarnime üle Eesti.

SmartPOST pakiautomaat: 3.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad/

Omniva pakiautomaat: 4.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva.Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

Kulleriga kontorisse/koju: 5€
Siia võiks lisada ka kulleri info, keda kasutate ning kaua on tarneaeg keskmiselt

**Omniva pakiautomaatidel on eriolukorras tarneraskusi – probleemide vältimiseks palume eelistada Smartposti.

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil +372 5686 7944 või saada kiri e-posti aadressil info@hmk-medical.ee.

Additional information

Brand:

Septodont

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.