Tempsmart DC 48ml A3

Tootja: GC
Tootekood: 012772
Logi sisse, et näha hinda

TEMPSMART DC on nutikas, just protseduuri ajastuse tõttu. Materjal võimaldab piisavalt palju tööaega, samas annab see võimaluse kiireks viimistlemiseks. See on võimalik tänu selle materjali kahekordsele kõvenemisele. Vaid kolme minutiga saate loomulikult ilusad ja tugevad ajutised ülesehitused.

Ei soovi kohe osta?
Lisa see toode soovinimekirja ning vormista ost siis kui oled selleks valmis

Description

-Tänu TempSmarti tihedale polümeerivõrgule on see eriti tugev materjal, mis sobib ideaalselt mis tahes suurusega ajutiseks restauratsiooniks.
– TempSmart DC on plastifikaatorite vaba.
– Plastifikaatorid ei võimalda moodustada täielikke polümeeri ahelaid, mis muudab materjali murdumisaltimaks, milletõttu sobib see materjal ideaalselt pikemaajalisteks ajutisteks lahendusteks ja suuremateks sillatöödeks.
-Tänu TempSmart DC kooslusele on hambapind peale poleerimist palju siledam.

Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid. Kaupa tarnime üle Eesti.

SmartPOST pakiautomaat: 3.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad/

Omniva pakiautomaat: 4.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva.Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

Kulleriga kontorisse/koju: 5€
Siia võiks lisada ka kulleri info, keda kasutate ning kaua on tarneaeg keskmiselt

**Omniva pakiautomaatidel on eriolukorras tarneraskusi – probleemide vältimiseks palume eelistada Smartposti.

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil +372 5686 7944 või saada kiri e-posti aadressil info@hmk-medical.ee.

Additional information

Brand:

GC

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.