Alveogyl 10g

Tootja: Septodont
Tootekood: 5900516699652
Logi sisse, et näha hinda

Alveogyl paste 10g- hemostaatiline alveolaarmähis.

Ei soovi kohe osta?
Lisa see toode soovinimekirja ning vormista ost siis kui oled selleks valmis

Description

ALVEOGYL on pasta, mida kasutatakse ravimähisena lõualuu alveoliidi korral või ekstraktsioonijärgse mähisena pärast keerulist või traumaatilist hamba ekstraktsiooni patsientidel, kellel on varem esinenud lõualuu alveoliiti.

ALVEOGYL on pärast hamba ekstraktsiooni hambasombu kirurgilise mähisena kasutatav pasta, mis sisaldab Penghawar’i kiude. Pasta soodustab kompressiooni tekitamise kaudu hemostaasi ja kaitseb barjäärina superinfektsiooni (lõualuu alveoliit) tekkimise eest.

-Rahustab alveolaarkudet ja aitab seetõttu tõhusalt valu leevendada.

Penghawar djambi kiud, eugenool, naatriumlaurüülsulfaat, kaltsiumkarbonaat, abiained.

Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid. Kaupa tarnime üle Eesti.

SmartPOST pakiautomaat: 3.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad/

Omniva pakiautomaat: 4.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva.Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

Kulleriga kontorisse/koju: 5€
Siia võiks lisada ka kulleri info, keda kasutate ning kaua on tarneaeg keskmiselt

**Omniva pakiautomaatidel on eriolukorras tarneraskusi – probleemide vältimiseks palume eelistada Smartposti.

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil +372 5686 7944 või saada kiri e-posti aadressil info@hmk-medical.ee.

Additional information

Brand:

Septodont

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.