G-aenial Flo X 2ml

Tootja: GC
Tootekood: 9007
Logi sisse, et näha hinda

See toode asub meie laos ning on kiire tarnega. Keskmine tarneaeg laokaubale 1-2 tööpäeva!

Voolav komposiit G-aenial Flo X 2ml.

Clear
Ei soovi kohe osta?
Lisa see toode soovinimekirja ning vormista ost siis kui oled selleks valmis

Description

G-ænial Flo X on madala viskoossusega voolav komposiit, mis sobib ideaalselt kõigi restaureerimiste jaoks! See on loodud nii, et see tagab suurepärase tihendamise ja kohanemise õõnsuste seintega, et vältida tõhusalt poorsust, säilitada marginaalne terviklikkus, jõuda isegi kõige kitsamatesse ja raskesti ligipääsetavatesse õõnsustesse ning pakkuda patsiendile minimaalselt invasiivset kaariese ravi. See pakub suurepärast tasakaalu tugevuse ja viskoossuse vahel voolava, väga kõrge kulumiskindlusega. Sellel tootel on suurem röntgenpüsivus, isegi väikese paksuse juures, et tagada hambaarstile täiuslik röntgenülesvõte ja lihtne sekundaarse kaariese diagnostika.

Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid. Kaupa tarnime üle Eesti.

SmartPOST pakiautomaat: 3.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad/

Omniva pakiautomaat: 4.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva.Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

Kulleriga kontorisse/koju: 5€
Siia võiks lisada ka kulleri info, keda kasutate ning kaua on tarneaeg keskmiselt

**Omniva pakiautomaatidel on eriolukorras tarneraskusi – probleemide vältimiseks palume eelistada Smartposti.

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil +372 5686 7944 või saada kiri e-posti aadressil info@hmk-medical.ee.

Additional information

Värv:

A1, A2, A3, A3.5

Brand:

GC

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.