EverX Flow Bulk 2ml (3,7g)

Tootja: GC
Tootekood: 012900
Logi sisse, et näha hinda

See toode asub meie laos ning on kiire tarnega. Keskmine tarneaeg laokaubale 1-2 tööpäeva!

Lühikeste kiududega tugevdatud voolav komposiit dentiini asendamiseks.

Ei soovi kohe osta?
Lisa see toode soovinimekirja ning vormista ost siis kui oled selleks valmis

Description

EverX Flow on lühikeste kiududega tugevdatud voolav komposiit, mis on näidustatud dentiini asendamiseks otsesetes restauratsioonides (koos tavalise komposiidiga emailikihina) ja südamiku ülesehitamiseks.

Tänu lühikestele kiududele tugevdab everX Flow tõhusalt restauratsioone ja omab erakordselt suurt murdumisvastupidavust. Kiud aitavad ka pragusid ümber suunata ja vältida katastroofilisi purunemisi, mistõttu everX Flow on optimaalne materjal nõrgestatud või pragunenud hammaste puhul, näiteks pärast amalgaami eemaldamist.

EverX Flow on väga tiksotroopse viskoossusega, mis võimaldab sellel voolata ja kohaneda täiuslikult õõnsuspõhjaga, kuid ilma vajumiseta – isegi kui seda kasutatakse ülemistes molaarides. See optimaalne konsistents muudab restaureeriva ravi nii kiiremaks kui ka lihtsamaks.

EverX Flow on saadaval kahes ainulaadses värvitoonis, et vastata kõigile teie kliinilistele vajadustele. Bulk-toon näitab 5,5 mm kõvastumissügavust ja sobib ideaalselt sügavate õõnsuste jaoks või alati, kui soovite ravi kiirendada. Toon Dentin on suurema läbipaistmatusega ja nõuab kihilist kasutamist ning on parim valik, kui otsite parimat võimalikku esteetilist tulemust.

 

Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid. Kaupa tarnime üle Eesti.

SmartPOST pakiautomaat: 3.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad/

Omniva pakiautomaat: 4.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva.Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

Kulleriga kontorisse/koju: 5€
Siia võiks lisada ka kulleri info, keda kasutate ning kaua on tarneaeg keskmiselt

**Omniva pakiautomaatidel on eriolukorras tarneraskusi – probleemide vältimiseks palume eelistada Smartposti.

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil +372 5686 7944 või saada kiri e-posti aadressil info@hmk-medical.ee.

Additional information

Brand:

GC

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.