G-Aenial anterior 2,7ml

Tootja: GC
Tootekood: 0046
Logi sisse, et näha hinda

See toode asub meie laos ning on kiire tarnega. Keskmine tarneaeg laokaubale 1-2 tööpäeva!

RÖ-kontrastne valguskõvastuv komposiittäidismaterjal esihammastele.

Clear
Ei soovi kohe osta?
Lisa see toode soovinimekirja ning vormista ost siis kui oled selleks valmis

Description

G-ænial on parim materjal, kui otsite restaureerivat materjali, mis vastab kõigi teie patsientide esteetilistele ootustele – enamasti ainult ühe tooniga.

Kuna tegemist on andestava komposiidiga, mis pakub ilusaid ja loomuliku välimusega kõrgläikega restaureerimisi, olles samas äärmiselt lihtne kasutada, sobib see komposiit igapäevaseks kasutamiseks.

G-ænial annab teile ka rohkem tööaega, nii et te saate seda vabalt vormida ja kujundada, et saavutada kerge vaevaga ideaalne anatoomiline vorm ja esteetika.

Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid. Kaupa tarnime üle Eesti.

SmartPOST pakiautomaat: 3.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad/

Omniva pakiautomaat: 4.99€*
Sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on tavaliselt kuni 2 tööpäeva, maksimaalselt erandjuhul kuni 5 tööpäeva.Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

Kulleriga kontorisse/koju: 5€
Siia võiks lisada ka kulleri info, keda kasutate ning kaua on tarneaeg keskmiselt

**Omniva pakiautomaatidel on eriolukorras tarneraskusi – probleemide vältimiseks palume eelistada Smartposti.

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil +372 5686 7944 või saada kiri e-posti aadressil info@hmk-medical.ee.

Additional information

Brand:

GC

GC Anterior:

A1, A2, A3, A3,5, A4, AE, AO2, AO3, JE

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.